Hakkımızda

Çukurova Şirketler Grubu

Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştirerek her aşamada memnuniyeti sağlayan Ra Kurulum Mühendislik üretim ve hizmet sürecindeki profesyonel , titiz ,düzenli, iş güvenlik kurallarına uygun çalışması ile siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olmayı vadediyor.

İnsan gücünden buhar gücüyle çalışan makinelere geçişle başlayan Endüstri Devrimi, elektriğin icadı ve teknolojinin hızla gelişmesiyle her gün yenilenmektedir. Bilgi teknolojilerinin entegresi ise endüstriye altın çağını yaşatmaktadır.

‘’Üretime katkı ekonomiye katkıdır.’’ İlkesiyle can bulan Ra Kurulum Mühendislik ailesi sektörde geçen uzun yıllar ve iş deneyimi sayesinde icra ettiği tüm projelerde fark yaratmaktadır. Yenilikçi ve ilerici bakış açısı ile kalitesini her zaman global standartlarda tutmaktadır. Bilgi ve becerisini insanlığa hizmet için adayan bu aile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir. Kocaeli ve Manisa’da bulunan tesisleriyle Türkiye’nin yanı sıra 56 ülkeye hizmet vermektedir.